Žalúzie a Rolety pod Palcom za pár EUR.

Máte doma vonkajšie žalúzie, alebo rolety, ktoré je potrebné ovládať jednu po druhej vypínačom na stene? Rovnaký scenár, každý večer obehať všetky miestnosti a spraviť súkromie, ráno opäť pustiť svetlo do bytu či domu. A pritom sa to dá oveľa pohodlnejšie.

Ak máte elektricky ovládané žalúzie alebo rolety, ktoré sú ovládanie prostredníctvom nástenného vypínača, máme pre Vás riešenie. Už za pár minút budete vedieť ovládať tieto žalúzie cez mobilný telefón, diaľkové ovládanie, alebo nastaviť automatické podmienky ako sa majú žalúzie správať.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Čo je k tomu potrebné?

  1. Mať doma motorom poháňané rolety, alebo žalúzie ovládané nástenným vypínačom.
  2. Výber vhodnej centrálnej jednotky pomocou ktorej budete vedieť cez mobil, tablet, alebo diaľkové ovládanie riadiť Vašu domácnosť.
  3. Modulu ktorý sa inštaluje medzi vypínač a motor rolety/žalúzie.

Koľko takáto zmena stojí?

Centrálna jednotka sa pohybuje v cenách od 150€ a vyššie, podľa konkrétneho typu. Modul na ovládanie žalúzií/roliet sa pohybuje v cenách okolo 50-60€/jednu žalúziu, alebo roletu. K tomu, ak si inštaláciu nebudete chcieť robiť vo vlastnej réžii, je potrebné pripočítať ešte cenu inštalácie. Tá sa pohybuje rádovo od 10-20€ na žalúziu, ale presne je možné ju stanoviť až po konzultácii. Takže trojizbový byt (3 okná) vyjde spolu s inštaláciou orientačne na 330€.

Čo takouto úpravou získate?

  • Možnosť ovládania žalúzií a roliet prostredníctvom diaľkového ovládania, cez mobil, tablet, alebo počítač, odkiaľkoľvek kde je prístup na internet.
  • Skupinové ovládanie všetkých žalúzií a roliet naraz.
  • Nastavenie automatických scén podľa ktorých sa budú žalúzie a rolety správať (napr. ráno sa automaticky otvoria, po zotmení sa automaticky stiahnu.)
  • Priestor na ďalšiu domácu automatizáciu, nakoľko centrálna jednotka toho dokáže oveľa viac (viď ostatné články na našej stránke).

zwave

Máte záujem? Zabezpečíme Vám adekvátny HW podľa Vašich požiadaviek a zároveň zrealizujeme inštaláciu spolu so zaučením, ako ďalej rozširovať domácu inteligenciu. Využite možnosť bezplatnej konzultácie.

zujembutton

Pridaj komentár