Polievacia sezóna S ROZUMOM

Mať polievanie pod kontrolou už nie je žiadna veda. Ak už máte nainštalovanú závlahu, je to len otázka pár minút a môžete ju ľahko ovládať prostredníctvom inteligentnej domácnosti. Buď automaticky podľa počasia a Vami zadefinovaných polievacích plánov, alebo manuálne prostredníctvom mobilného telefónu s intuitívnou aplikáciou odkiaľkoľvek na svete.

Video - polievanie S ROZUMOM

Video – polievanie S ROZUMOM

Ak o automatickej závlahe ešte len rozmýšľate, zavolajte nám a poraďte sa s nami. Radi Vám poradíme, ako závlahu pri jej budovaní pripraviť tak, aby mohla byť jedného dňa bez dodatočných nákladov súčasťou Vašej inteligentnej domácnosti.

Výhody automatickej závlahy napojenej na inteligentnú domácnosť:

  1. Závlaha polieva len vtedy, keď je to naozaj potrebné. Polievanie sa prispôsobí nie len dažďu, ale aj ostatným poveternostných podmienkam (napr. vietor a teplota), preto polievanie Vašej záhrady bude vždy efektívne a účinné.
  2. Závlahu môžete spustiť/zastaviť priamo z Vášho mobilného telefónu odkiaľkoľvek kde máte prístup na internet. O spustení závlahy môžete byť notifikovaní na Vašom mobilnom telefóne.

Koľko stojí závlaha S ROZUMOM?

Ak už máte doma centrálnu jednotku, rozšírenie je len otázkou cca 70€ na jednu polievaciu vetvu (cena aj s inštaláciou).

Ak centrálnu jednotku ešte nevlastníte, je potrebné k tejto cene pripočítať sumu od 190€ vyššie. Táto centrálna jednotka bude samozrejme slúžiť ako základ aj pre prípadnú ďalšiu automatizáciu Vašej domácnosti.

Ceny sú len orientačné a neobsahujú samotnú prípravu zavlažovacích okruhov. Pre konkrétny detail k Vašej závlahe nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Pridaj komentár